Okuma Süresi: 2 Dakika

Merhabalar sevgili dostlar, 

Sizlere yeni projemizi sunmaktan gurur duyuyoruz. Piyasada eşi ve benzeri olmayan bir sistemle karşınızdayız. Daha önce herhangi bir sitede rastlamadığım fakat ilk olacak bir çalışmayı sizlere sunmanın sevincini yaşıyoruz. Daha önce bir çok siteden backlink almışsınızdır yada tanıtım yazısı yazmışsınızdır elbette fakat bu çalışma sitenize birebir kazanım sağlayacağını ümit ediyoruz.

Yazılarınızı Wesika yazı kataloğuna yerleştirmek, işinizi ya da web sitenizi potansiyel müşterilerin geniş bir kitlesine her türlü faaliyetin genişletilmiş bir açıklamasını sunmanıza olanak tanıyan, yeteneklerinizi, avantajlarınızı ve rekabet avantajlarınızı tam olarak anlamanıza olanak sağlayan etkili bir araçtır.

Seo uzmanları için yazıları bir katalogda yayınlamak, öncelikle bağlantı metinlerini çevreleyen kaliteli bir bağlamla uzun vadeli ve alakalı bağlantılar elde etmektir. Bu tür bağlantılar, arama motorlarına spam link olarak sinyal vermez, önemli bir ağırlığa sahiptir ve arama motoru optimizasyonunun temel bir bileşenidir.

Hem de makale kataloğuna bir makale ya da inceleme yerleştirmek, sitenize nispeten ucuz hedefli trafik almanıza olanak tanır, bu da hizmetinizde yeni müşterilerin dikkatini çekmek ve mal satışlarını artırmak anlamına gelir.

Yani kısaca sizlere basit ama etkili bir yöntem olduğunu anlatmak istedik.

Tabiki yazıları paylaşırken sizlere sunmamız gereken ufak bir anlaşmamız var;

 • Önerilen makalelerin yazarlığını ve bunları yayınlamak için münhasır haklara sahip olduğunuzu kabul ediyorsunuz.
 • Makalenizin Wesika.com’da yayınlanmasına izin veriyorsunuz.
 • Bilgi satmak için makalenizin RSS formatında başka web sitelerine yayınlanmasına izin veriyorsunuz.
 • Yayınlanan makaleler için herhangi bir ödeme almayacağınızı kabul edersiniz.
 • Reklamlarımızın makalelerinizin sayfalarına yerleştirilmesini kabul edersiniz.
 • Kataloğun moderatörü, yayınlanmış herhangi bir makaleyi kendi takdirine bağlı olarak bildirimde bulunmadan ve nedenlerini belirtmeden kaldırma hakkına sahiptir.
 • Katalog moderatörü makaleleriniz için daha uygun kategoriler seçme hakkına sahiptir.
 • Katalog, doğrudan veya dolaylı olarak terörizm, ırkçılık, belirli vatandaş kategorilerinin haklarının ihlali, uyuşturucu kullanımı ve şiddet gerektiren ve küfür içeren makaleler yayınlamamaktadır.
 • Wesika.com, önerdiğiniz materyallerin içeriği ve yayınlanması ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
 • Yayınlanan tüm makaleler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve bir eylem rehberi değildir.
 • Makale metninde en fazla 3 bağlantı kurulmasına izin verilir.
 • Makale uzunluğu minimum 500 kelime olmalıdır.
 • Bir makale yayınlamanın maliyeti 10 ₺’dir.

Tüm bunları kabul ettikten sonra yapmanız gereken yazıyı ekleyip ödeme için bizimle iletişime geçmek. İletişime geçmek için bir çok seçeneğimiz mevcut. Bunlar Canlı destek, Whatsapp iletişim hattı ve e-posta olmak üzere 3 kısımdır. İçeriği ekledikten sonra bunlardan herhangi birisi ile bizimle iletişim kurmalısınız. Umarım hizmetimizi beğenip memnun kalırsınız. Daha güzel hizmetlerde görüşmek dileğiyle. Sağlıcakla kalın.

İçerik Gönder

0 CommentsYorumları Kapat

Yorum

Yeniliklerden Haberdar Olun

En Son Mesajları ve Makaleleri E-postanıza Alın

Spam Göndermeyeceğimize Söz Veriyoruz :)